Plastová okna a dveře, Váš dodavatel pro celou ČR

Vaše nová plastová okna

Koupili jste si starší rodinný dům? Stavíte nový? Nebo jste pořídili novostavbu ve fázi hrubé stavby? Potom budete potřebovat plastová okna a dvěře. pomoci Vám může firma Oknostyl z Kuřimi, která však má pobočky po celé České republice.

Proč plastová okna?

Protože plastová okna mají moderní vzhled, chrání Váš interiér před prachem a jsou odolná proti povětrnostním vlivům. Navíc vyžadují plastová okna minimální údržbu, protože mají hladký povrch. Firma Oknostyl. nabízíme záruku na okna v délce 5 let, na námi dodaná plastová okna nebo dveře. Snažíme se vyhovět požadavkům každého zákazníka a nabídnout mu řešení šité na míru.

Plastová okna ALUPLAST IDEAL

Nabízíme plastová okna v několika provedeních. Jde o tyto řady:

  • Plastová okna Aluplast Ideal 4000 - okna z 5-ti komorových profilů se stavební hloubkou 70mm. Okna mají výbornou zvukovou i tepelnou izolaci, standardně jsou zasklená izolačním dvojsklem s koeficientem 1,0. Protiprůvanová pojistka, mikroventilace, kliky a madélka v ceně.
  • Plastová okna Aluplast Ideal 5000 - nejpoužívanější profil okna z 5-ti komorových profilů se stavební hloubkou 70mm. Okna mají výbornou zvukovou i nadstandardní tepelnou izolaci - trojité těsnění, standardně jsou zasklená izolačním dvojsklem s koeficientem 1,0. Protiprůvanová pojistka, mikroventilace, kliky a madélka v ceně.
  • Plastová okna Aluplast Ideal 6000 - okna z 6-ti komorových profilů se stavební hloubkou 80mm. Tyto plastová okna mohou být zasklena,jak izolačním dvojsklem, tak izolačním trojsklem.
  • Plastová okna Aluplast Ideal 7000 - okna z 6-ti komorových profilů se stavební hloubkou 80mm. Okna mají výbornou zvukovou i tepelnou izolaci, možnost zasklení izolačním trojsklem. Plastová okna řady7000 splňují podmínky pro získání finančníchprostředků z programu Zelená úsporám.
  • Plastová okna Aluplast Ideal 8000 - okna z 8-ti komorových profilů se stavební hloubkou 85mm. Tyto plastová okna se dodávají s izolačním trojsklem. Plastová okna mají středové těsnění, které zvyšuje tepelně izolační vlastnosti okna.

Plastová okna City Line

Jde o plastová okna z 5-ti komorových profilů se stavební hloubkou 70mm. Jde o nejlevnější řadu plastových oken. Plastová okna mají celoobvodové kování G-U. Okno je standardně zaskleno izolačním dvojsklem s koeficientem 1,0. Pojistka proti chybné manipulaci,protiprůvanová pojistka, mikroventilace. Kliky,madélka a další doplňky v ceně.